عضویت در خبرنامه کنفرانس

تماس با دبیرخانه

02133699094

09193519331

 

 

09193519331

 

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com

درباره همایش
کنفرانس بین المللی مدیریت و کارآفرینی

سومین کنفرانس بین­المللی مدیریت و کارآفرینی در نظر دارد با بهره گیری از تجربیات ادوار گذشته، ضمن گرد هم آوردن اساتید و متخصصان حوزه مدیریت و کارآفرینی، رویکردهای علمی کارآفرینی را بررسی و در راستای نهادینه شدن فرهنگ کارآفرینی در دانشگاه­ها و کمک به کاربردی شدن مسائل مطرح شده و ایجاد اشتغال در مراکز علمی تلاش نماید. این کنفرانس که با همکاری مرکز همایش بین­ المللی توسعه بصورت وبینار برگزار می­شود همراه با دعوت از مسئولان اجرایی، اندیشمندان، کارآفرینان برتر، اساتید و دانشجویان محترم است و تلاش می­کند تا راهکارها و شیوه­های مدیریت کارآفرینی و ایجاد اشتغال در جامعه را به بحث و تبادل نظر بگذارد. تا همچون سال­های گذشته با حضور اساتید برجسته مدیریت و کارآفرینی و پژوهشگران و نخبگان علمی این حوزه، این بار نیز با دستان یاریگر شما شاهد هم اندیشی برای ساختن آینده­ای پر افتخار برای ایران اسلامی باشیم.


ادامه مطلب ...

اطلاعیه ها
اطلاعیه

به اطلاع پژوهشگران گرامی می رساند کتاب مجموع مقالات دومین کنفرانس بین المللی مدیرت کارآفرینی برروی سایت بارگزاری شده است لطفا جهت دریافت کتاب اینجاکلیک کنید.


ادامه مطلب ...

فراخوان مقاله

ستاد برگزاری سومین کنفرانس بین المللی مدیریت و کارافرینی ایران با تکیه بر پژوهش های علمی و بر پایی جلسات متعدد با اساتید فرهیخته و با علم و آگاهی بر تکنیک های روز در ارائه راهکارهای مناسب در زمینه شیمی با تشکیل ستادی از نیروهای متخصص، پس از بررسی، پژوهش و فعالیت های کارشناسانه با همکاری اساتید صاحب نظر و برجسته دانشگاه های سراسر کشور کنگره ای را در این عرصه برنامه ریزی گردیده است. محققین و پژوهشگران گرامی می توانند در محور های مشخص شده ذیل مقالات خود را برای شرکت در این کنگره از طریق پایگاه های اینترنتی به دبیرخانه کنگره ارسال نمایند.

 


ادامه مطلب ...

حمایت پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران از کنفرانس

نخستین کنفرانس بین المللی مدیریت و کار آفرینی ایران تحت حمایت معنوی پژوهشگاه علوم و فناوری و اطلاعات ایران وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری می باشد و کلیه مقالات مورد پذیرش داوران و هیات علمی کنفرانس توسط این پژوهشگاه با یک شاخص واحد نمایه میشود و جهت بازدید کلیه عموم بروی پایگاه اینترنتی آن پژوهشگاه منتشر خواهد شد


ادامه مطلب ...

مرکز همایش