عضویت در خبرنامه کنفرانس

تماس با دبیرخانه

02133699094

02136621318

02136621319

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com

کارآفرینی فرهنگی چیست؟

7 شهریور 1395

به گزارش واحد خبر همایش بین المللی مدیریت کارآفرینی زمینه های جدید با ایده هایی شروع می شوند و بعد باید به کار برده شوند. برای این کاربردی شدن نیاز به تعریف مفهوم به وجود می آید. در چند سال گذشته تعریفی که ما از کارآفرینی فرهنگی داشته ام تغییر کرده و به تکامل رسیده و حال می خواهم آن را با شما در میان بگذارمکارآفرینان فرهنگی عوامل تغییر فرهنگی و ایده پردازانی قوی هستند که سرمایه های فرهنگی، مالی، اجتماعی و انسانی را برای ایجاد درآمد از یک فعالیت فرهنگی سازماندهی می کنند. راهکارهای نوآورانه آنان سبب ایجاد سازمان هایی فرهنگی با اقتصاد پایدار می شود که وضعیت معیشت را بهبود بخشیده و هم برای تولید کننده و هم مصرف کننده کالا و خدمات فرهنگی، ارزش فرهنگی ایجاد می کند.»

این تعریف اولین بار در کتاب Cultures and Globalization: The Cultural Economy انتشارات Sage ارائه شد. شما هم نظرتان را در مورد این تعریف بگویید و اگر فکر می کنید تعریف جامع تری سراغ دارید آن را با ما در میان بگذارید.

جالب است بدانید در دنیا موسسه ای به نام «GCCE» یا مرکز جهانی کارآفرینی فرهنگی وجود دارد که مأموریتش پشتیبانی از کارآفرینان فرهنگی برای ایجاد و رشد سازمانشان است. مأموریت های دیگر این موسسه جا انداختن اهمیت کارآفرینی  فرهنگی و ارزش اقتصاد فرهنگی و همچنین مرتبط ساختن کارآفرینان فرهنگی در سطح جهان است.

به گفته GCCE کارآفرینان فرهنگی یک تغییر جهانی را راهبری می کنند. این دسته از کارآفرینان ارزش فرهنگی ایجاد کرده و حفظ و نوآوری فرهنگی را ترویج می دهند. آنان جامعه و دنیای خود را غنی می کنند و در این مسیر به خود متکی هستند.

مدل کارآفرینی فرهنگی

 

برای آگاهی از موضوعات مورد توجه در این زمینه شاید بهتر باشدبه محورهای همایش و فراخوان مقاله نگاهی بیندازیم.

 

علم جویان گرامی،لطفا از محورهای همایش کارآفرینی دیدن کنید.برای برخورداری از مزایا و گواهینامه علمی در این مرکز که افتخار برگزاری نخستین اجلاس جهانی شوراها و شهرداران را از آن خود کرده است ثبت نام کنید.

 

برچسب ها : همایش ، همایش بین المللی ، معرفی همایش ، گواهی ، گواهی نامه ، کارشناسی ارشد ، دکترا :مقاله ، پوستر ، مجلات برتر ، فراخوان مقاله ، پایان نامه، جزوه های ارشد ، کنکور ارشد ، گواهی نامه کنگره ، گواهی نامه کنفرانس ، گواهی نامه همایش ، چاپ مقالات ،نخستین کنفرانس بین المللی مدیریت و کار آفرینی ایران ، چاپ مقالات ISI و ISC دریافت مقاله ، اکسپت مقاله ، اکسپت مقالات ، نمایه شدن مقاله ، نمایه شدن مقالات ، ارسال گوهی نامه ، دریافت گواهی پیش از موعد ، هیات علمی ، نگارش مقاله ، نخستین کنفرانس بین المللی مدیریت و کار آفرینی ایران ، راهنمای نگارش مقاله ، فراخوان مقاله ، ثبت

 


598
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
مرکز همایش