عضویت در خبرنامه کنفرانس

تماس با دبیرخانه

02133699094

02136621318

02136621319

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com

مدیریت تحول استراتژیک

11 شهریور 1395

به گزارش از واحد اطلاع رسانی مرکز همایش بین المللی مدیریت و کارآفرینی دوره مدیریت تحول استراتژیک دوره ای است که با هدف ایجاد نگرش جامع و بلندمدت به مسائل مدیریت بنگاهها طراحی شده است. این دوره مدیران بنگاه‌های اقتصادی یا سازمان‌های دولتی را که به تنهایی و یا به طور سیستمی مسئولیت اتخاذ تصمیم‌های راهبردی را برعهده دارند و یا برای پذیرش این مسئولیت درآینده آماده می‌شوند، به مجموعه‌ای از دانش عملی و نظری مجهز می‌سازد که آنها را برای رویارویی با شرایط متحول و متغیر محیطی آماده خواهد ساخت.

    هدف دوره     
ارائه مفاهیم، تئوری‌ها و فنون جدید مدیریت استراتژیک با توجه به فضای فعالیت مدیران و موسسات ، ترغیب تفکر استراتژیک در بین مدیران و کمک به آنان در دستیابی به دورنمایی واقع بینانه از آینده سازمان خود.
ایجاد طرح ذهنی در میان مدیران که از طریق آن بتوانند کنش و واکنش های میان عوامل محیطی را از یک سو و عوامل داخلی را از سوی دیگر ترسیم کنند.

    محتوای دوره   

  •     تفکر سیستمی
  •     رهبری استراتژیک تحول سازمانی
  •     مدیریت استراتژیک
  •     مدیریت استراتژیک منابع مالی
  •     مدیریت استراتژیک بازار
  •     مدیریت استراتژیک منابع انسانی
  •     تحلیل محیط کسب و کار در ایران
  •     کنترل استراتژیک (ارزیابی متوازن)
  •     مدیریت استراتژیک فناوری اطلاعات

    روش تدریس     
با توجه به تجربیات و تحصیلات مدیران شرکت کننده در دوره و نیازهای آموزشی مشترک آنان, کوشش شده است تا گرایش اصلی دوره بسوی "مباحث کاربردی" باشد و در ضمن "مفاهیم نظری" نیز در حد امکان مطرح گردد. روش تدریس تلفیقی از آموزش‌های نظری, بحث و تبادل نظر گروهی, طرح قضایای مدیریتی و مسایل سازمانی در گروه های کوچک,و تمرینات مختلف در مورد مسایل و مشکلات موسسات خواهد بود.

 

معرفی مدیریت استراتژیک و تحول

در زمان حاضر، مقوله "مدیریت تحول استراتژیک" به درستی مقوله اصلی مدیریت به حساب می‏آید و هر بخش از فعالیت‌های سازمانی به نوعی با آن سرو کار دارد. همساز با الزام‌های پیچیده محیط پویای برون‌سازمانی که در برگیرنده نیروهای برجسته سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی، و تکنولوژی است و به پیروی از آن، دگرگونی‏های اساسی در زمینه ساختار و ترکیب بازار، نیازهای متمایز مشتریان، و رقابت‌های شدید در مقیاس جهانی، محیط درونی سازمان‌ها نیز دستخوش دگرگونی‌های شگفت‌آوری می‏شود. کسب آمادگی استراتژیک برای بهره‌ گیری از فرصت‌های محیطی، همسو با پیشرفت‌های تندآهنگ تکنولوژی اطلاعات، الزام‌های نوینی را در ابعاد مدیریت طلب می‏کند که مستلزم تغییر نگرش به عوامل محیطی، به ویژه عامل انسانی و برنامه‌ریزی منابع برای مدیریت موثر تغییرات است. مرکز تحقیقات مهندسی صنایع و بهره‌وری با برخورداری از شبکه‌ای از متخصصان و مشاوران خود در زمینه‌های مختلف مدیریت، آمادگی ارائه خدمات جامع مشاوره مدیریت را با تمرکز بر برنامه‌های استراتژیک تحول دارا است و می‌تواند خدمات درخواستی سازمان‌ها را متناسب با نیاز و فضای کسب و کار آنها به صورت سفارشی طراحی و عرضه نماید.

خدمات سازمان در این حوزه

‎ مرکز آمادگی دارد خدمات خود را در حوزه استراتژی و تحول به صورت یکپارچه، از طراحی نظام تا آموزش، تنظیم برنامه تحول و تدوین اقدامات استراتژیک و نیز اجرای آنها بر پایه IT ارائه کند. بهره‌مندی از منابع، امکانات، و ابزارهای آموزشی و برخورداری از مشاوران فناوری اطلاعات و شبکه همکاری با برترین مؤسسات عرضه‌کننده راه‌حل‌های مبتنی بر فناوری اطلاعات، امکان ارائه خدمات یکپارچه را برای سازمان تسهیل نموده است. برنامه‌ریزی استراتژیک توسعه ظرفیت تفکر استراتژیک طراحی و اجرای نظام ارزیابی متوازن (BSC) تنظیم و تدوین استراتژی کسب و کار تنظیم و تدوین برنامه کسب و کار (Business Plan) اتحادهای استراتژیک (Strategic Alliance) جذب و ادغام سازمان‌ها (Merge & Acquisition) تعریف و تعیین شاخص‌های کلیدی ارزیابی عملکرد (KPI) مدیریت و سازماندهی برون‌سپاری فعالیت‌ها کوچک‌سازی (Down Sizing) مطالعه و پژوهش در زمینه مفاهیم‎، الگوها، و روش‎های نوین مدیریت استراتژیک و تحول سوابق خدمات مشاوره‌ای.

علم جویان گرامی،لطفا از محورهای همایش بین المللی مدیریت و کار آفرینی ایران دیدن کنید.برای برخورداری از مزایا و گواهینامه علمی در این مرکز که افتخار برگزاری نخستین اجلاس جهانی شوراها و شهرداران را از آن خود کرده است ثبت نام کنید.

برچسب ها : همایش ، همایش بین المللی ، معرفی همایش ، گواهی ، گواهی نامه ، کارشناسی ارشد ، دکترا :مقاله ، پوستر ، مجلات برتر ، فراخوان مقاله ، پایان نامه، جزوه های ارشد ، کنکور ارشد ، گواهی نامه کنگره ، گواهی نامه کنفرانس ، گواهی نامه همایش ، چاپ مقالات ،نخستین کنفرانس بین المللی مدیریت و کار آفرینی ایران ، چاپ مقالات ISI و ISC دریافت مقاله ، اکسپت مقاله ، اکسپت مقالات ، نمایه شدن مقاله ، نمایه شدن مقالات ، ارسال گوهی نامه ، دریافت گواهی پیش از موعد ، هیات علمی ، نگارش مقاله ، نخستین کنفرانس بین المللی مدیریت و کار آفرینی ایران ، راهنمای نگارش مقاله ، فراخوان مقاله ، ثبت


763
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
مرکز همایش