عضویت در خبرنامه کنفرانس

تماس با دبیرخانه

02133699094

09193519331

 

 

09193519331

 

02189786524

conf.ntpco[at]gmail.com

مدل‌های تعالی سازمان

15 شهریور 1395

به گزارش از مرکز برگزاری همایش بین المللی مدیریت وکارآفرینی  در بازار رقابتی امروز، ضروری است که سازمان‌ها همچنان برتری خود را نسبت به رقبا حفظ کنند و ضمن حفظ موقعیت رقابتی خود در بازار همواره به سمت جلو گام بردارند. مدیریت فراگرد به کار‌گیری موثر و کارآمد منابع انسانی و مادی بر مبنای یک نظام ارزشی پذیرفته شده است. میزان موفقیت در به کار‌گیری شیوه‌های رهبری و مدیریت تحت تاثیر ارزش‌های حاکم بر بافت فرهنگی جامعه قرار دارد. سازمان‌ها بر بازده و پیامد کار تاکید دارند، زیرا مشتریان آنها، ‌انتظارات و نیازهای بسیاری متفاوتی دارند.

داشتن مشتریانی با نیازهای متفاوت، مستلزم داشتن کارکنانی است که بهترین خدمات را به هر مشتری ارائه دهند. امروزه ضرورت استفاده از الگوهایی که بتواند ضمن ارزیابی وضعیت موجود سازمان‌ها و تشخیص نقاط قوت و نواحی قابل بهبود، مبنای صحیحی جهت برنامه‌ریزی‌های استراتژیک ایجاد کنند، بیش از هر زمان دیگر احساس می‌شود.

کتاب مدل‌های تعالی سازمانی نوشته حسین صفری، نفیسه غلامی و علی عبادی ضیایی به همین مقوله پرداخته و به دنبال معرفی سه مدل تعالی سازمانی فعال در سطح بین‌الملل است. در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: برداشت‌ها، ادراکات مشتریان از سازمان است که ممکن است از طرق مختلفی از جمله نظرسنجی‌ها، گروه‌های متمرکز، رتبه‌بندی‌ها، قدردانی و شکایات به دست ‌آید. این برداشت‌ها باید درک روشنی از اثربخشی جاری‌سازی استراتژی، خط‌مشی‌های مشتریان و فرآیندهای مرتبط با مشتری و دستاوردهای آن از نگاه مشتری را به دست دهد.

کارآفرینی فردی و سازمانی و درپی ان بهره وری کیفیت و تعالی سازمانی ارکان جدانشدنی صنایع و سازمان های موفق است پژوهش حاضربا عنوان بهره وری و کیفیت و تاثیر آن برکارافرینی و تعالی سازمانی با تکیه بردانش موجود و مطالعات متنوع و مشاهده نتایج فعالیت های صورت گرفته درسازمان های بهره ور ارایه گردیده است و ضمن تعریف کارافرینی بهره وری تعالی سازمانی و کیفیت به بیان ارتباط هریک با کارافرینی سازمانی و بیان راه کارهای بهره وری و فراهم سازی شرایط برای پرورش افراد خلاق و کارآفرین ونواور پرداخته شده است .

امروزه در کشورهای مختلف توجه خاصی به کارآفرینی می شود و تقویت کارآفرینی و ایجاد بستر مناسب برای توسعه آن از ابزار پیشرفت اقتصادی کشورها به ویژه کشورهای در حال توسعه شمرده می شود. نیاز سازمان ها به پدیده کارآفرینی، پیدایش قلمرو خاصی از این مفهوم به نام کارآفرینی شرکتی را منجر شده است. از دیگر سو مدلهای تعالی سازمانی به عنوان راهکاری برای این افزایش کیفیت محصولات و خدمات تولیدی در نظر گرفته می شوند. بررسی تاثیر کارآفرینی شرکتی و نیز مدلهای تعالی می تواند در جهت پیشرفت سازمانها ، گره گشای مشکلات بسیاری باشد. با این توصیف پژوهش حاضر درصدد بررسی رابطه بین کارآفرینی شرکتی و عملکرد سازمانی می باشد. جهت تحقق هدف فوق پس از بررسی ادبیات تحقیق، مولفه های کارآفرینی شرکتی در هفت دسته و معیارهای پنجگانه توانمندساز مدل تعالی عملکرد EFQM تعیین شدند. جامعه آماری این تحقیق کارکنان گروه پیشگامان کویر یزد بود. نتایج تحلیل آماری حاکی از این است که متغیرهای نوآوری، خودنوسازی، اقدامات ریسک آمیز جدید، فرهنگ سازمانی، محیط سازمانی و مولفه های درون سازمانی بر عملکرد شرکت پیشگامان تاثیر مستقیم دارند.

علم جویان گرامی،لطفا از محورهای همایش بین المللی مدیریت و کار آفرینی ایران دیدن کنید.برای برخورداری از مزایا و گواهینامه علمی در این مرکز که افتخار برگزاری نخستین اجلاس جهانی شوراها و شهرداران را از آن خود کرده است ثبت نام کنید.

برچسب ها : همایش ، همایش بین المللی ، معرفی همایش ، گواهی ، گواهی نامه ، کارشناسی ارشد ، دکترا :مقاله ، پوستر ، مجلات برتر ، فراخوان مقاله ، پایان نامه، جزوه های ارشد ، کنکور ارشد ، گواهی نامه کنگره ، گواهی نامه کنفرانس ، گواهی نامه همایش ، چاپ مقالات ،نخستین کنفرانس بین المللی مدیریت و کار آفرینی ایران ، چاپ مقالات ISI و ISC دریافت مقاله ، اکسپت مقاله ، اکسپت مقالات ، نمایه شدن مقاله ، نمایه شدن مقالات ، ارسال گوهی نامه ، دریافت گواهی پیش از موعد ، هیات علمی ، نگارش مقاله ، نخستین کنفرانس بین المللی مدیریت و کار آفرینی ایران ، راهنمای نگارش مقاله ، فراخوان مقاله ، ثبت


702
مطالب مرتبط


لطفا با تكميل فرم ، نظرات ، پيشنهادات و انتقادات خود را در مورد مطلب منتشر شده با ما در ميان بگذاريد.
پيام شما پس از تاييد توسط مدير سايت ، منتشر خواهد شد.
 

 
Captcha


 
مرکز همایش